Telefon
WhatsApp

Akdeniz Karavan

Hakkımızda

Misyonumuz: Firmamız, maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti misyonu ile, Kamp/Karavan tatil anlayışına özgürlük ve konfor prensipleri katarak köklü değişiklik ve farklılıklar yaratıp , ülke ekonomisine katkıda bulunanın yanısıra siz değerli müsterilerimizin hayallerini gerçek kılmak.

Hedefimiz: 2021 yılında sektörel faaliyetlere başlayan bir aile firması olarak. Uzun yılların Kamp/Karavan deneyimi sonunda çekme karavan, kamp/karavan market, karavan aksesuarları ve ürünleri gibi alanlarda üretim ve ürün satışı yapıyoruz. Sektörde öncü firmalar arasında yer alıp Akdeniz Karavan'ı kurumsal yapısıyla ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla öne çıkartarak daha yükseklere taşımak.

Bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir. Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.

SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM...!!

Hakkımızda

TEKLİF FORMU