Telefon
WhatsApp

Akdeniz Karavan

Atman Test ve Belgelendirme

İş Ortağımız;
Atman Grup Mühendislik Test Belgelendirme Ltd. Şti. yarı römork ve römork tip onay faliyetleri ile Türkiye, Almanya, İrlanda ve Lüksemburg gibi farklı onay oteriteleri ile 8 yıllık Teknik Uzman olarak çalışma sonrasında kazanılan ulusal ve uluslararası mevzuat bilgilerini siz değerli paydaşlarına fayda sağlaması adına kurulmuş bir test ve belgelendirme şirketidir. Atman Test profesyonel ekibi ile projelerinde yurtiçi ve yurtdışı karayolları mevzuatlarına uyum çerçevesinde siz paydaşlarımızı memnun edecek en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Karayollarında sürekli gelişen ve değişen mevzuatlar karşısında gerekli güvenlik unsurlarını yerine getire bilmek adına kişisel bilgilerini yurtiçi ve yurtdışı onay otoritelerinden aldığı eğitimlerle destekleyerek siz paydaşlarının ihtiyaçlarına göre akılcı çözümler sunmayı hedeflemekte dir.

Merkezi Ankara olan Atman Test, Türkiye’de iş ortakları ile beraber faaliyetlerine devam etmektedir.

M, N ve O kategorisi araç tip onay belgelendirmeleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki irtibat numara ve adreslerden şirket yetkilisi (Sahibi) Sayın Mehmet Kolbudak'a ulaşabilirsiniz.

Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. Başar Apt. No. 26/16 Kızılay / Çankaya / Ankara
İrtibat: +90 506 479 2360
Mail: info@atmancertification.com
Web: www.atmancertification.com

 

Atman Test ve Belgelendirme

TEKLİF FORMU